Türkçe | İngilizce
Zeka Ve Akıl Oyunları eğitmen eğitimi


Zeka Ve Akıl Oyunları eğitmen eğitimi - Fen Mental Aritmetik

Dikkat! İsterseniz üniversite onaylı uzaktan eğitim ile programlarımızdan yararlana bilirsiniz.

Zekâ ve Akıl Oyunları

Eğitmen Eğitimi

 

Fen eğitim kurumları olarak öğretmenlerin daha nitelikli, kolay ve özgün dersler yapabilmeleri için çalışmalarını sürdürmektedir. 

  • Öğlen yemeği ve çay  ikramıdır,
  • Verilecek Katılım Sertifikası ile resmi ve özel okullarda seçmeli zekâ oyunları dersine girilebilir,
  • Tüm branşların katılımına açıktır.

Toplu Eğitim Program Talebi (Özel Okullar veya İl Dışı) için irtibat: 0555 592 36 03

Fen mental aritmetik  tarafından "Zeka ve Akıl Oyunları Eğitmen Eğitimi" çalışması düzenlenmektedir. Bu eğitimde katılımcılar Akıl oyunları, işlem oyunları, strateji oyunları, sözcük oyunları, karma zeka-mantık oyunları, mekanik oyunlar ve en popüler kutu oyunları alanında eğitim alacak olup tüm bu oyunlarla ilgili birçok alıştırma yapacaklardır. Aynı zamanda kurumumuzun akıl oyunları paketini de kullanma hakkı kazanacaktır.

Katılımcılarımız bu eğitimi aldıktan sonra oyunları çok iyi düzeyde oynayabilecek seviyeye gelecek aynı zamanda bu oyunların eğitimini verecek ve kendileri de sorular yazabilecektir.

Ayrıca eğitim boyunca metal ve ahşap zeka oyuncaklarıyla eğlenecek, zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Eğitim süresince "Zeka ve Akıl Oyunları" nı daha iyi tanıyacak, ülkemizde ve tüm dünyada yapılan bu alandaki çalışmaları daha yakından görme fırsatı yakalayacaksınız.

Eğitim sonunda çalışma grubuna ait  bir adet zeka ve akıl oyunları kitabı, Tangram, Metal Zeka Oyunu hediye edilecektir. Ayrıca eğitim sonunda kurumlarımızda, devlet okullarında ve özel okullarda  geçerli olacak "Zeka ve Akıl Oyunları Eğitmen Sertifikası" verilecektir.

Başvuru formu doldurulduğunda ön kayıt gerçekleşmiş olmaktadır. Başvuru kesin kaydı için ödemenin en az yarısının başvurduğunuz grubun eğitim tarihinden en az bir hafta önce banka yoluyla veya elden ödenmesi gereklidir.

Kabul edilecek kişiler belirlenirken ödeme sırası esas alınacaktır.

EĞİTİMLERİMİZE HEMEN BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ.


Toplu Eğitim Program Talebi (Özel Okullar veya İl Dışı) için irtibat: 0555 592 36 03

Zeka Ve Akıl Oyunları eğitmen eğitimi - Fen Mental Aritmetik