Türkçe | İngilizce
Özel Okullar-Etüt Merkezleri-Kolejler-Anaokulları

Özel Okullar-Etüt Merkezleri-Kolejler-Anaokulları - Fen Mental Aritmetik


Anaokulu, Özel Öğretim kurumları, Etüt Merkezleri, Özel ilkokul ve Ortaokullar Mental Aritmetik,Hızlı okuma,Hafıza teknikleri ve Zihin Haritaları, Akıl ve Zeka Oyunalrı, Drama eğitimlerini kendi bünyenizde eğitim ve etkinlik yelpazenize katarak öğrencilerinize mükemmel bir ek hizmet sunabilir, öğrencilerinizin kurumunuzda ve okullarında  diğer öğrencilere göre çok daha hızlı öğrenen matematik adına ve kişisel gelişimini tamamlamış başarılı birer öğrenci olmalarını sağlayarak kurum kalitenizi arttırabilirsiniz. Rakiplerinize göre avantajlı bir konuma gelebilir veliler açısından tercih sebebi olabilirsiniz. Franchise bedeli ödemeden bizim profesyonel eğitmenlerimiz tarafından destek alabilirsiniz.


1.   Velilerinize sunum yapılır.

2.   Öğrenci takibi, Öğrenci eğitimleri gerçekleştirir.

3.   Veli toplantıları ve tüm sorumluluk kurumumuz tarafından karşılanır.

4.   Öğrencilerin onlıne takipleri gerçekleştirilir.


İsterseniz kendi öğretmenlerinizi eğitim programlarımıza dahil ederek kendi eğitimcileriniz ile bu işi yapabilir hale gelmeniz mümkün.

Mental aritmetik öğretmeni aranıyor. Drama öğretmeni aranıyor. Hızlı Okuma öğretmeni aranıyor. Akıl Oyunları ve Zeka oyunları öğretmeni aranıyor. Satranç öğretmeni Aranıyor. Maltepe mental aritmetik, pendik mental aritmetik, kurtköy mental aritmetik, sultanbeyli mental aritmetik, Ümraniye mental aritmetik, kadıköy mental aritmetik.

Eğitmen eğitimi başvuruları için formu doldurunuz.