Türkçe | İngilizce
Yaz Okulu

Yaz Okulu - Fen Mental Aritmetik

                                            Yeteneğini Keşfet Yaz Okulu 2022 Tüm dünyada uygulanan programlara baktığımızda yaz programları çok büyük öneme sahip olduğunu görürüz. Yaz tatillerini etkili ve verimli geçirmek isteyen çocuklar, yaz programlarıyla birlikte ilgi alanlarını desteklemekte, zeka ve yetenek alanlarını geliştirmektedirler.
Yaz okulu Programı 7-12 yaş arasındaki öğrencilerine İngilizce, , Hızlı HesaplamaHızlı Okuma, Lıfe Kinetik (Beyin Egzersizleri) Kodlama, Hafıza Teknikleri, Satranç-Akıl Oyunları, Dikkat Eğitimleri, Dans (k-pop) Resim, Yüzme, Futbol, Voleybol, Basketbol gibi eğitimleri kapsamaktadır. Eğitimlerimiz her sene güncellenen ve bilişsel, fiziksel ve sosyal gelişimi destekleyen aktiviteler sayesinde öğrencilerimizin yabancı dil pratiğini sınav, seviye ve bu gibi bariyerler olmadan hevesle gerçekleştiriyorlar.

 

 

Yaz okulu Programı aktivitelerimizi her sene yaz okulu programına devam eden katılımcılarımızı da düşünerek güncellemeler yapsak da fiziksel, sanatsal ve sosyal içeriklerin dengede olmasına ve hazırlanan aktivite programının katılımcılarımızın gelişimsel seviyelerine uygunluğuna büyük özen gösteriyoruz. Amacımız katılımcılarımızın seçilen aktivitelerde yetkinlik kazanmasından çok, mentorleri ile kurdukları güzel ilişkileri bir araç olarak kullanarak eğlenerek İngilizce pratiği ve aktivitlerle kendiyle barışık mutlu bir yaz  okulu yaşamalarını  sağlamaktır. Aktivitelerimizi seçim aşamasında katılımcıların kendi okullarında veya çeşitli kurslarda tanışmış olma ihtimalleri yüksek olan aktivitelerden uzak durmaya çalışıyoruz.


 
Gruplar


Katılımcılarımız yaş gruplarına göre en fazla 15 kişilik gruplarla her gün değişen programlarını uyguluyorlar.


Aktiviteler


Sporsal Faaliyetlerimiz Cebir Kolejinde yapılacaktır. Katılımcılarımız bu sene de hem sportif, sanatsal ve sosyal aktivitelerle kendilerini deneme fırsatı bulacaklar. Ayrıca Haftalık etkinliklerimiz Buz pateni-Müze Gezileri-Bowling-Binicilik-Piknik-Uçurtma Yapımı gibi bir çok etkinlik yapılacaktır.


Ulaşım


Servislerimiz her semtten gelecek katılımcılarımızı evlerinden alabilmektedir. Katılımcılarımızın güvenli ve keyifli bir yolculuk geçirmelerini sağlamak için her sene bizim ile olan ekip tarafından gerçekleştirmektedir.


Öğle Yemeği 


Katılımcılarımızın sabah kahvaltılarını ederek programa geldikleri varsayılmaktadır. Sağlıklı yiyeceklerden kendi mutfağımızda kendi aşçımız tarafından yapılmaktadır.


Yaz Okulu İçin Gerekli Evraklar


1-Aile Hekimliğinden alınmış yaz okuluna katılmasına engel yoktur yazısı
2-Nufus cüzdanı Fotokopisi
3-1 Resim
4- Etkinlik için Akıncı- Fen Mental Tişörtü (2 adet) ve 1 Şapka
5-Mayo,şort,bone,gözlük,Havlu, TerlikYAZ OKULU FIRSATI

DERS SAATLERİ : 10.00 / 16.00

 

DERS GÜNLERİ : Pazartesi.Salı.Çarşamba.Perşembe.Cuma

 (  )Yaz Okulu - Fen Mental Aritmetik

BASINDA BİZ

TRT1 İYİ FİKİR PROGRAMINA KONUK OLDUK.

Yaz Okulu - Fen Mental Aritmetik

Yaz Okulu - Fen Mental Aritmetik

Yaz Okulumuzdan Görüntüler.

Yaz Okulu - Fen Mental Aritmetik
Yaz Okulu - Fen Mental Aritmetik


Adres Bilgileri
Pendik-Kurtköy Şubemiz
AKINCI EĞİTİM KURUMLARI
Adres: Safa Cad. No:87/F  Pendik/Kurtköy
0216 398 88 75
0555 592 36 03