Türkçe | İngilizce
hızlı okuma eğitim seti
» Fen Mental Aritmetik Sultanbeyli » sultanbeyli ingilizce » sultanbeyli özel ders » sancaktepe mental aritmetik » sancaktepe özel ders » kurtköy özel ders mental arimtik ingilizce » küçükçekmece mental aritmetik ingilizce özel ders dershane » pendik özel ders ingilizce mental aritmetik » ümraniye özel ders ingilizce mental aritmetik » kadıköy özel ders ingilizce mental aritmetik » mental aritmetik eğitim seti » hafıza teknikleri eğitim seti » hızlı okuma eğitim seti » akıl oyunları eğitim seti » kartal özel ders mental aritmetik ingilizce » bostancı özel ders mental aritmetik ingilizce » çekmeköy mental aritmetik özel ders » beykoz özel ders mental aritmetik ingilizce » izmir tire ingilizce mental aritmetik özel ders » mental aritmetik sultanbeyli » beyoğlu özel ders ingilizce mental aritmetik » ilköğretim hızlı okuma hafıza teknikleri zihin haritaları kitabı » Dikkat eksikliği eğitim seti » sultanbeyli anaokulu » Sancaktepe Anaokulu » Kurtköy Anaokulu » Sancaktepe Etüt merkezi » Sultanebeyli Etüt Merkezi » Kurtköy Etüt merkezi » Teog Özel ders sultanbeyli sancaktepe kurtköy kartal pendik ümraniye » İstanbul özel ders » hafıza teknikleri ile geometri özel ders » 15 Günde Matematik » 9. sınıflara özel ders » Hafıza Teknikleri Eğitimi » 7-15 hafıza teknikleri ile ingilizce » Sultanbeyli sancaktepe kurtköy ümraniye pendik kartal yaz okulu » 7-14 hafıza teknikleri ile ingilizce » Hafıza Teknikleri ile Genel Kültür » İstanbul Hafıza Teknikleri İle Tarih » Hafıza Teknikleri ile Edebiyat » Hafıza teknikleri İle Coğrafya » ingilizce özel ders » Sultanbeyli almanca » Sultanbeyli Takviye Kursları » sancaktepe takviye kursları » Kurtköy takviye kursları » Pendik okul Takviye Kursları » Sultanbeyli, Sancaktepe, Kurtköy, pendik teog ve okul takviye kursları » Dikkat Eksikiği ve Hiperaktivite bozuklukları » İlaçsız Tedavi Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozuklukları » ilaçsız dikkat eksikliği tedavisi sultanbeyli sancaktepe pendik kurtköy kartal » pendik özel ders » sancaktepe autocad eğitimi » Sancaktepe Arapça eğitimi » Dikkat Eksikliği » Dikkat Ve Zeka Gelişimi » SÜLÜNTEPE KURTKÖY EĞİTİM İNGİLİZCE ÖZEL DERS ALMANCA » pendik kurtköy egitim kodlama robotik stem atölyeler » fen mental özel ders armut » 2018 kurtköy pendik yaz okulu kurtköy pendik sultanbeyli » Yaz Okulu » onlıne hızlı okuma » bilsem hazırlık » Bilsem Nedir » Bilsem Sınavına Nasıl Başvuru Yapılır » bilsem online » pendik-kurtköy ingilizce mental aritmetik hızlı okuma drama » Pendik özel Ders Yaz okulu sınavalara hazırlık ingilizce
_132411442013_

_132481442013_

_1324161442013_

_1344581442013_

hızlı okuma eğitim seti - Fen Mental Aritmetik


Fen Mental Aritmetik, uzman kadromuz ile yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda yeni bir program hazırladık. Sizin daha hızlı gelişim göstermeniz için mental aritmetik programını mevcut eğitim sistemiz ile paralel bir hale getirdik. Bu program sayesinde asla matematik öğrenemeyeceği düşünülen çocuklarda bile başarılı sonuçlara ulaşıldı. Mental Aritmetik eğitimiyle sağ ve sol beyin arası bağlantıyı kuvvetlendirerek, zihinsel kapasitelerini yükselttiler.

 

Sadece sayıları çarpmak veya toplamak okul başarısında yeterli değildir. Bunun için sizler matematik derslerinizdeki problem karşısında fikir yürütebilme becerisi kazanmanız gerekmektedir. Dahi Çocuk Eğitim Seti Matematik dersi müfredatına göre hazırlanmış ve çocuğun işlem başarısı yanında okul başarısı da göz önünde bulundurularak planlanmıştır.

 

Ayrıca mental aritmetik çalışmalarının yanında, size daha fazla özgüven kazandırmak için Drama çalışmaları, daha hızlı öğrenmek ve unutmayı unutmak için Hafıza Tekniklerine yer verdik.

 

Öğrenilmesi gereken bir konuyu kolay, hızlı, tam olarak öğrenmek için Zihin Haritalarına, Konsantrasyonunuzu, stratejinizi ve parça bütün ilişkinizi geliştirmek için Akıl Oyunlarına ve Dikkat çalışmalarına yer verilmektedir. Aynı zamanda Zihin gelişim Aktiviteleri olan Mandala, Tangram ve Origami aktivitelerini ile eğitim kitapları yenilenmiştir.


 

Türkiye’nin en iyi zihin gelişimi eğitimi dememizin nedeni üzerinde uzun süre çalıştığımız Dahi Çocuk Eğitim Seti size sadece Mental Aritmetik eğitimi vermiyor. Aynı zamanda Matematik ile Mental Aritmetiği birleştiren bir program. Hızlı hesaplama yapan öğrencilerimiz aynı zamanda hızlı problem çözmeleri de gerekmektedir. Bunun için hazırlanmış olan problemleri abaküs üzerinden çözme imkânı vermektedir. Hızlı problem çöze bilmek için, hızlı okumamız lazım bunu için eğitim setimizin içinde hızlı okuma alıştırmaları ile artık daha hızlı okuyacaksınız. 


Mental Aritmetik haftalık 3 saatlik verilen bir eğitim olduğu için, öğrencinizi takip etmek ve verdiğiniz konunun ödevini onlıne olarak takip edebilirsiniz. Mental aritmetik Kurumlara özel paket onlıne kullanım şifreliri için bize ulaşabilirsiniz.