Türkçe | İngilizce
Sultanbeyli sancaktepe kurtköy ümraniye pendik kartal yaz okulu
» Fen Mental Aritmetik Sultanbeyli » sultanbeyli ingilizce » sultanbeyli özel ders » sancaktepe mental aritmetik » sancaktepe özel ders » kurtköy özel ders mental arimtik ingilizce » küçükçekmece mental aritmetik ingilizce özel ders dershane » pendik özel ders ingilizce mental aritmetik » ümraniye özel ders ingilizce mental aritmetik » kadıköy özel ders ingilizce mental aritmetik » mental aritmetik eğitim seti » hafıza teknikleri eğitim seti » hızlı okuma eğitim seti » akıl oyunları eğitim seti » kartal özel ders mental aritmetik ingilizce » bostancı özel ders mental aritmetik ingilizce » çekmeköy mental aritmetik özel ders » beykoz özel ders mental aritmetik ingilizce » izmir tire ingilizce mental aritmetik özel ders » mental aritmetik sultanbeyli » beyoğlu özel ders ingilizce mental aritmetik » ilköğretim hızlı okuma hafıza teknikleri zihin haritaları kitabı » Dikkat eksikliği eğitim seti » sultanbeyli anaokulu » Sancaktepe Anaokulu » Kurtköy Anaokulu » Sancaktepe Etüt merkezi » Sultanebeyli Etüt Merkezi » Kurtköy Etüt merkezi » Teog Özel ders sultanbeyli sancaktepe kurtköy kartal pendik ümraniye » İstanbul özel ders » hafıza teknikleri ile geometri özel ders » 15 Günde Matematik » 9. sınıflara özel ders » Hafıza Teknikleri Eğitimi » 7-15 hafıza teknikleri ile ingilizce » Sultanbeyli sancaktepe kurtköy ümraniye pendik kartal yaz okulu » 7-14 hafıza teknikleri ile ingilizce » Hafıza Teknikleri ile Genel Kültür » İstanbul Hafıza Teknikleri İle Tarih » Hafıza Teknikleri ile Edebiyat » Hafıza teknikleri İle Coğrafya » ingilizce özel ders » Sultanbeyli almanca » Sultanbeyli Takviye Kursları » sancaktepe takviye kursları » Kurtköy takviye kursları » Pendik okul Takviye Kursları » Sultanbeyli, Sancaktepe, Kurtköy, pendik teog ve okul takviye kursları » Dikkat Eksikiği ve Hiperaktivite bozuklukları » İlaçsız Tedavi Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozuklukları » ilaçsız dikkat eksikliği tedavisi sultanbeyli sancaktepe pendik kurtköy kartal » pendik özel ders » sancaktepe autocad eğitimi » Sancaktepe Arapça eğitimi » Dikkat Eksikliği » Dikkat Ve Zeka Gelişimi » SÜLÜNTEPE KURTKÖY EĞİTİM İNGİLİZCE ÖZEL DERS ALMANCA » pendik kurtköy egitim kodlama robotik stem atölyeler » fen mental özel ders armut » 2018 kurtköy pendik yaz okulu kurtköy pendik sultanbeyli » Yaz Okulu » onlıne hızlı okuma » bilsem hazırlık » Bilsem Nedir » Bilsem Sınavına Nasıl Başvuru Yapılır » bilsem online » pendik-kurtköy ingilizce mental aritmetik hızlı okuma drama » Pendik özel Ders Yaz okulu sınavalara hazırlık ingilizce
_132411442013_

_132481442013_

_1324161442013_

_1344581442013_

Sultanbeyli sancaktepe kurtköy ümraniye pendik kartal yaz okulu kurtköy pendik - Fen Mental Aritmetik

                                           

Sultanbeyli sancaktepe kurtköy ümraniye pendik kartal yaz okulu kurtköy pendik - Fen Mental Aritmetik  

Tüm dünyada uygulanan programlara baktığımızda yaz programları çok büyük öneme sahip olduğunu görürüz. Yaz tatillerini etkili ve verimli geçirmek isteyen çocuklar, yaz programlarıyla birlikte ilgi alanlarını desteklemekte, zeka ve yetenek alanlarını geliştirmektedirler.
Yaz okulu Programı 7-12 yaş arasındaki öğrencilerine İngilizce, , Hızlı HesaplamaHızlı Okuma,  Kodlama, Hafıza Teknikleri, Satranç-Akıl Oyunları, Dikkat Eğitimleri, Dans (k-pop) Resim, Futbol, -gibi eğitimleri kapsamaktadır. Eğitimlerimiz her sene güncellenen ve bilişsel, fiziksel ve sosyal gelişimi destekleyen aktiviteler sayesinde öğrencilerimizin yabancı dil pratiğini sınav, seviye ve bu gibi bariyerler olmadan hevesle gerçekleştiriyorlar.

  

 

Yaz okulu Programı aktivitelerimizi her sene yaz okulu programına devam eden katılımcılarımızı da düşünerek güncellemeler yapsak da fiziksel, sanatsal ve sosyal içeriklerin dengede olmasına ve hazırlanan aktivite programının katılımcılarımızın gelişimsel seviyelerine uygunluğuna büyük özen gösteriyoruz. Amacımız katılımcılarımızın seçilen aktivitelerde yetkinlik kazanmasından çok, mentorleri ile kurdukları güzel ilişkileri bir araç olarak kullanarak eğlenerek İngilizce pratiği ve aktivitlerle kendiyle barışık mutlu bir yaz  okulu yaşamalarını  sağlamaktır. Aktivitelerimizi seçim aşamasında katılımcıların kendi okullarında veya çeşitli kurslarda tanışmış olma ihtimalleri yüksek olan aktivitelerden uzak durmaya çalışıyoruz.


 
Gruplar


Katılımcılarımız yaş gruplarına göre en fazla 10-15 kişilik gruplarla her gün değişen programlarını uyguluyorlar.


Aktiviteler


Katılımcılarımız bu sene de hem sportif, sanatsal ve sosyal aktivitelerle kendilerini deneme fırsatı bulacaklar. Ayrıca Haftalık etkinliklerimiz Buz pateni-Müze Gezileri-Bowling-Binicilik-Piknik-Uçurtma Yapımı gibi bir çok etkinlik yapılacaktır.


Ulaşım


Servislerimiz her semtten gelecek katılımcılarımızı evlerinden alabilmektedir. Katılımcılarımızın güvenli ve keyifli bir yolculuk geçirmelerini sağlamak için her sene bizim ile olan ekip tarafından gerçekleştirmektedir.


Öğle Yemeği 


Katılımcılarımızın sabah kahvaltılarını ederek programa geldikleri varsayılmaktadır. Sağlıklı yiyeceklerden kendi mutfağımızda kendi aşçımız tarafından yapılmaktadır.


Yaz Okulu İçin Gerekli Evraklar


1-Aile Hekimliğinden alınmış yaz okuluna katılmasına engel yoktur yazısı
2-Nufus cüzdanı Fotokopisi
3-1 Resim

Sultanbeyli sancaktepe kurtköy ümraniye pendik kartal yaz okulu kurtköy pendik - Fen Mental Aritmetik
BASINDA BİZ

TRT1 İYİ FİKİR PROGRAMINA KONUK OLDUK.

Sultanbeyli sancaktepe kurtköy ümraniye pendik kartal yaz okulu kurtköy pendik - Fen Mental Aritmetik

Sultanbeyli sancaktepe kurtköy ümraniye pendik kartal yaz okulu kurtköy pendik - Fen Mental Aritmetik

                                  YAZ OKULUMUZDAN GÖRÜNTÜLER
Sultanbeyli sancaktepe kurtköy ümraniye pendik kartal yaz okulu kurtköy pendik - Fen Mental Aritmetik
EĞİTİMLERİMİZE HEMEN BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ


İSTERSENİZ 0216 398 88 75 - BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.Adres BilgileriAdres Bilgileri
Pendik-Kurtköy Şubemiz
AKINCI EĞİTİM KURUMLARI
Adres: Safa Cad. No:87/F  Pendik/Kurtköy
Telefon: 0216 398 88 75
Cep: 0555 592 36 03