Türkçe | İngilizce
Kurtköy Etüt merkezi
» Fen Mental Aritmetik Sultanbeyli » sultanbeyli ingilizce » sultanbeyli özel ders » sancaktepe mental aritmetik » sancaktepe özel ders » kurtköy özel ders mental arimtik ingilizce » küçükçekmece mental aritmetik ingilizce özel ders dershane » pendik özel ders ingilizce mental aritmetik » ümraniye özel ders ingilizce mental aritmetik » kadıköy özel ders ingilizce mental aritmetik » mental aritmetik eğitim seti » hafıza teknikleri eğitim seti » hızlı okuma eğitim seti » akıl oyunları eğitim seti » kartal özel ders mental aritmetik ingilizce » bostancı özel ders mental aritmetik ingilizce » çekmeköy mental aritmetik özel ders » beykoz özel ders mental aritmetik ingilizce » izmir tire ingilizce mental aritmetik özel ders » mental aritmetik sultanbeyli » beyoğlu özel ders ingilizce mental aritmetik » ilköğretim hızlı okuma hafıza teknikleri zihin haritaları kitabı » Dikkat eksikliği eğitim seti » sultanbeyli anaokulu » Sancaktepe Anaokulu » Kurtköy Anaokulu » Sancaktepe Etüt merkezi » Sultanebeyli Etüt Merkezi » Kurtköy Etüt merkezi » Teog Özel ders sultanbeyli sancaktepe kurtköy kartal pendik ümraniye » İstanbul özel ders » hafıza teknikleri ile geometri özel ders » 15 Günde Matematik » 9. sınıflara özel ders » Hafıza Teknikleri Eğitimi » 7-15 hafıza teknikleri ile ingilizce » Sultanbeyli sancaktepe kurtköy ümraniye pendik kartal yaz okulu » 7-14 hafıza teknikleri ile ingilizce » Hafıza Teknikleri ile Genel Kültür » İstanbul Hafıza Teknikleri İle Tarih » Hafıza Teknikleri ile Edebiyat » Hafıza teknikleri İle Coğrafya » ingilizce özel ders » Sultanbeyli almanca » Sultanbeyli Takviye Kursları » sancaktepe takviye kursları » Kurtköy takviye kursları » Pendik okul Takviye Kursları » Sultanbeyli, Sancaktepe, Kurtköy, pendik teog ve okul takviye kursları » Dikkat Eksikiği ve Hiperaktivite bozuklukları » İlaçsız Tedavi Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozuklukları » ilaçsız dikkat eksikliği tedavisi sultanbeyli sancaktepe pendik kurtköy kartal » pendik özel ders » sancaktepe autocad eğitimi » Sancaktepe Arapça eğitimi » Dikkat Eksikliği » Dikkat Ve Zeka Gelişimi » SÜLÜNTEPE KURTKÖY EĞİTİM İNGİLİZCE ÖZEL DERS ALMANCA » pendik kurtköy egitim kodlama robotik stem atölyeler » fen mental özel ders armut » 2018 kurtköy pendik yaz okulu kurtköy pendik sultanbeyli » Yaz Okulu » onlıne hızlı okuma » bilsem hazırlık » Bilsem Nedir » Bilsem Sınavına Nasıl Başvuru Yapılır » bilsem online » pendik-kurtköy ingilizce mental aritmetik hızlı okuma drama » Pendik özel Ders Yaz okulu sınavalara hazırlık ingilizce
_132411442013_

_132481442013_

_1324161442013_

_1344581442013_

Kurtköy Etüt merkezi - Fen Mental Aritmetik

Adres Bilgileri
İstanbul Anadolu Yakası Bölge Temsilcisi (2)
AKINCI EĞİTİM KURUMLARI

Adres: Safa Cad. No:87! Pendik/Kurtköy

0216 378 26 76


Bugün ilk ve ortaokullarımızın büyük bölümünde sabahçı-öğlenci uygulaması vardır. Bu sistemde öğrenciler sabahtan öğleye kadar, ya da öğleden sonra zamanlarını okul dışında geçirmekteler. Bu uzun zamanı ödevlerini yaparak ve oyunlar oynayarak geçirirler. Ancak bu yaşlarda çocuklar zamanı verimli kullanma konusunda başarılı olamayabilirler. Bir de ailede anne de çalışıyor ve çocuk evde yalnız kalıyorsa, çocuk düzenli ders çalışma ve ödev yapma alışkanlığı kazanamıyor. Bu durum aileler için de oldukça can sıkıcı oluyor, akşamları evde ders çalışmak gergin bir ortam yaratıyor. İşte bu ihtiyaçları karşılamak amacıyla etüt merkezleri kurulmuştur.

Etüt merkezleri öncelikle öğrencilere sakin, huzurlu ve güvenli bir ders çalışma ortamı sağlıyor. Öğrencinin ödevlerine odaklanabileceği ve dikkatinin dağılmayacağı bir ortam yaratıyor. Dersler ve ödevler de öğretmenlerin gözetiminde yapılıyor ve öğrenci anlamadığı bir konuyla karşılaştığında öğretmeninden destek alabiliyor. Bu ortam öğrencinin ders çalışma ve ödev yapma alışkanlığı kazanmasını sağlıyor. Etüt merkezinin amacı da öncelikle öğrenciye düzenli ders çalışma alışkanlığı ve zamanı iyi değerlendirme becerisi kazandırmaktır.

Öğrenci çalışma alışkanlığı kazanınca zaten başarı da kendiliğinden gelecektir. Böylece etüt merkezine giden öğrencilerin okul başarısında da yükselme olacaktır. Bu durumdan öğrenciler, aileler ve öğretmenler de memnun kalacaktır. Anne ve babalar akşam olunca çocuklarıyla daha eğlenceli vakit geçirebilecektir. Etüt merkezlerinde ders saatleri ve ödevler dışında öğrenciler farklı etkinliklere de katılabiliyor. Satranç, puzzle gibi grup oyunlarıyla hem eğlenecekler hem de zihinsel faaliyetleri de gelişecek.

Spor, sanat ve müzik gibi faaliyetlerle öğrencilerin sahip oldukları yetenekler geliştirilmekte ve yeni beceriler kazandırılmaktadır. Etüt merkezlerinin amacı da zaten öğrencilerin her konuda daha donanımlı ve özgüvenli bireyler olarak yetişmesini sağlamaktır. Etüt merkezlerinin sağladığı bu avantajlardan yararlanmak için aileler çocuklarını daha çok bu merkezlere gönderiyor. Merkezimize de gelen öğrenci sayısı her yıl daha da artıyor. Merkezimiz öğrencilere en ideal çalışma ortamını sağlamıştır. Servis hizmetlerimizle öğrenciler sorunsuz olarak merkezimize gelip gidebilmektedir. Sabah gelen ve öğleden sonra gelen öğrencilerimiz için öğle yemeği servisimiz de olmaktadır.Adres: 
Fen Mental Aritmetik Sultanbeyli
Mehmet Akif Mah. Burcu Sok. No: 8/1
Sultanbeyli/İSTANBUL

Telefon:02163988875
Cep: 05555923603

Adres Bilgileri
Pendik-Kurtköy Şubemiz

Adres: Sülüntepe Mah. Safa Cad. No:98 Pendik/Kurtköy

0216 398 88 75