Türkçe | İngilizce
Mental Aritmetik Hızlı Okuma Hafıza Teknikleri Yayınlarımız ve Eğitim Setleri

Mental Aritmetik Hızlı Okuma Hafıza Teknikleri Yayınlarımız ve Eğitim Setleri - Fen Mental Aritmetik


Fen Mental Aritmetik, uzman kadromuz ile yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda yeni bir program hazırladık. Sizin daha hızlı gelişim göstermeniz için mental aritmetik programını mevcut eğitim sistemiz ile paralel bir hale getirdik. Bu program sayesinde asla matematik öğrenemeyeceği düşünülen çocuklarda bile başarılı sonuçlara ulaşıldı. Mental Aritmetik eğitimiyle sağ ve sol beyin arası bağlantıyı kuvvetlendirerek, zihinsel kapasitelerini yükselttiler.

 

Sadece sayıları çarpmak veya toplamak okul başarısında yeterli değildir. Bunun için sizler matematik derslerinizdeki problem karşısında fikir yürütebilme becerisi kazanmanız gerekmektedir. Dahi Çocuk Eğitim Seti Matematik dersi müfredatına göre hazırlanmış ve çocuğun işlem başarısı yanında okul başarısı da göz önünde bulundurularak planlanmıştır.

 

Ayrıca mental aritmetik çalışmalarının yanında, size daha fazla özgüven kazandırmak için Drama çalışmaları, daha hızlı öğrenmek ve unutmayı unutmak için Hafıza Tekniklerine yer verdik.

 

Öğrenilmesi gereken bir konuyu kolay, hızlı, tam olarak öğrenmek için Zihin Haritalarına, Konsantrasyonunuzu, stratejinizi ve parça bütün ilişkinizi geliştirmek için Akıl Oyunlarına ve Dikkat çalışmalarına yer verilmektedir. Aynı zamanda Zihin gelişim Aktiviteleri olan Mandala, Tangram ve Origami aktivitelerini ile eğitim kitapları yenilenmiştir.


 

Türkiye’nin en iyi zihin gelişimi eğitimi dememizin nedeni üzerinde uzun süre çalıştığımız Dahi Çocuk Eğitim Seti size sadece Mental Aritmetik eğitimi vermiyor. Aynı zamanda Matematik ile Mental Aritmetiği birleştiren bir program. Hızlı hesaplama yapan öğrencilerimiz aynı zamanda hızlı problem çözmeleri de gerekmektedir. Bunun için hazırlanmış olan problemleri abaküs üzerinden çözme imkânı vermektedir. Hızlı problem çöze bilmek için, hızlı okumamız lazım bunu için eğitim setimizin içinde hızlı okuma alıştırmaları ile artık daha hızlı okuyacaksınız. 


Mental Aritmetik haftalık 3 saatlik verilen bir eğitim olduğu için, öğrencinizi takip etmek ve verdiğiniz konunun ödevini onlıne olarak takip edebilirsiniz. Mental aritmetik Kurumlara özel paket onlıne kullanım şifreliri için bize ulaşabilirsiniz.Mental Aritmetik Hızlı Okuma Hafıza Teknikleri Yayınlarımız ve Eğitim Setleri - Fen Mental Aritmetik

Mental Aritmetik Hızlı Okuma Hafıza Teknikleri Yayınlarımız ve Eğitim Setleri - Fen Mental AritmetikMental Aritmetik Hızlı Okuma Hafıza Teknikleri Yayınlarımız ve Eğitim Setleri - Fen Mental Aritmetik


Mental Aritmetik Hızlı Okuma Hafıza Teknikleri Yayınlarımız ve Eğitim Setleri - Fen Mental Aritmetik


 Mental Aritmetik Hızlı Okuma Hafıza Teknikleri Yayınlarımız ve Eğitim Setleri - Fen Mental AritmetikSatın Almak İçn Tıklayınız.