Türkçe | İngilizce
Pendik - Kurtköy Etüt Kurs Merkezi ve Okul Takviye Kursları

8 Kişilik Sınıflar Size Özel Eğitim

Başarı grafiğimizi artırdığımız 8-12 kişilik sınıflarda konular daha detaylı anlatılmakta, öğrenciye daha fazla söz hakkı verilmekte, öğretmen ve öğrenci bilgi transferi tam olarak gerçekleşmektedir.
Başarımızın temelindeki bu uygulamamız da tartışma, beyin fırtınası, kişisel benlik gelişimi, hafıza teknikleri, zihin haritaları, Mental Aritmetik - Kalıcı bellek programları gibi derslerle zenginleştirilmektedir.

Eğitim biliminin verileri doğrultusunda tasarlanmış 8-12 kişilik sınıf uygulamasında, öğrencimizin başarısı kısa sürede yükselmekte, her öğrenci ile ayrı ayrı ilgilenmektedir. Eğitimin bireyselleştiği bir ortamda sizde 8 kişilik sınıf ayrıcalığını yaşamakta gecikmeyin.

Yaz okulumuz içinde yerinizi ayırtmayı unutmayın.


Pendik - Kurtköy Etüt Kurs Merkezi ve Okul Takviye Kursları - Fen Mental Aritmetik


Özel Ders:

Bugüne kadar binlerce öğrenciye özel ders veren kurumumuz randevulu etüt birebir özel ders online sistemi ile hangi öğretmeni seçeceğiniz hangi saatte olacağını belirleyebiliyorsunuz.

Öğrencilerimizin pek çoğu anlatılan konuları tek seferde hedefledikleri düzeyde kavramakta zorluk yaşadıklarından öğrenim hayatlarının belirli dönemlerinde özel ders ihtiyacı içinde bulunuyorlar.

Bu noktada gerek seçme ve yerleştirme sınavlarında gerekse okul içinde yapılan sınavlarda istedikleri başarıyı elde edebilmede okul dışındaki özel ders çalışmaları öğrencileri başarıya götürüyor. 

Fen Mental Aritmetik ve Akıncı Eğitim kurumları olarak, 1.sınıftan 12.sınıf ve Dgs örencilerine hazırladığımz özel ders programlarıyla öğrenci başarısını en üst seviyeye çıkarabiliyor. 

Öğrencilerimiz çoğu zaman tek bir dersten değil, birden fazla dersten özel ders çalışmasına gerek duyuyorlar. Fen eğitim, özel derslerde tüm branşlarda aynı kalite ve uzmanlığı sizlere profesyonel bir ortamda sunuyor. 

Dershane ve okullarda kalabalık sınıflarda konuları takip etmekte ve kavramakta güçlük çeken öğrenciler Fen Eğitim'in özel ders programları ile hem konuları tekrar etme hem de bol miktarda soru çözebilme şansına sahip oluyorlar.

Eğitimlerimiz için ister evinizde isterseniz kurumlarımızı tercih edebilirsiniz.

Eğitimlerimiz:

Mental Aritmetik
Matematik
Hızlı Okuma
İngilizce
Hafıza Teknikleri ile Tüm Dersler
Sosyal Bilgiler
Fen Bilgisi
Zihin Haritaları İle Tüm Dersler
Fizik
Kimya
Biyoloji
Sınav Doktoru
Nlp ile öğrenmenin gücü
Hızlı Test Çözme teknikleri

yüzme 

doğa gezileri

Arapça

satranç 

Akıl Oyunları

Eğitim Yerleri:

İstanbul; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Şişli, Tuzla, Üsküdar, Ümraniye, Zeytinburnu, Sultanbeyli, Kavacık, Kurtköy Acarlar, Acıbadem, Bostancı, Etiler, Bebek, Çamlıca, Göztepe, Erenköy ilçeleri ve Türkiye geneli İzmir ve Afyon bölgelerinde özel ders vermektedir.


Adres Bilgileri
Pendik-Kurtköy Şubemiz

Adres: Sülüntepe Mah. Safa Cad. No:98 Pendik/Kurtköy
Telefon:02163988875
Cep: 05555923603