Türkçe | İngilizce
hafıza teknikleri ile geometri özel ders
» Fen Mental Aritmetik Sultanbeyli » sultanbeyli ingilizce » sultanbeyli özel ders » sancaktepe mental aritmetik » sancaktepe özel ders » kurtköy özel ders mental arimtik ingilizce » küçükçekmece mental aritmetik ingilizce özel ders dershane » pendik özel ders ingilizce mental aritmetik » ümraniye özel ders ingilizce mental aritmetik » kadıköy özel ders ingilizce mental aritmetik » mental aritmetik eğitim seti » hafıza teknikleri eğitim seti » hızlı okuma eğitim seti » akıl oyunları eğitim seti » kartal özel ders mental aritmetik ingilizce » bostancı özel ders mental aritmetik ingilizce » çekmeköy mental aritmetik özel ders » beykoz özel ders mental aritmetik ingilizce » izmir tire ingilizce mental aritmetik özel ders » mental aritmetik sultanbeyli » beyoğlu özel ders ingilizce mental aritmetik » ilköğretim hızlı okuma hafıza teknikleri zihin haritaları kitabı » Dikkat eksikliği eğitim seti » sultanbeyli anaokulu » Sancaktepe Anaokulu » Kurtköy Anaokulu » Sancaktepe Etüt merkezi » Sultanebeyli Etüt Merkezi » Kurtköy Etüt merkezi » Teog Özel ders sultanbeyli sancaktepe kurtköy kartal pendik ümraniye » İstanbul özel ders » hafıza teknikleri ile geometri özel ders » 15 Günde Matematik » 9. sınıflara özel ders » Hafıza Teknikleri Eğitimi » 7-15 hafıza teknikleri ile ingilizce » Sultanbeyli sancaktepe kurtköy ümraniye pendik kartal yaz okulu » 7-14 hafıza teknikleri ile ingilizce » Hafıza Teknikleri ile Genel Kültür » İstanbul Hafıza Teknikleri İle Tarih » Hafıza Teknikleri ile Edebiyat » Hafıza teknikleri İle Coğrafya » ingilizce özel ders » Sultanbeyli almanca » Sultanbeyli Takviye Kursları » sancaktepe takviye kursları » Kurtköy takviye kursları » Pendik okul Takviye Kursları » Sultanbeyli, Sancaktepe, Kurtköy, pendik teog ve okul takviye kursları » Dikkat Eksikiği ve Hiperaktivite bozuklukları » İlaçsız Tedavi Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozuklukları » ilaçsız dikkat eksikliği tedavisi sultanbeyli sancaktepe pendik kurtköy kartal » pendik özel ders » sancaktepe autocad eğitimi » Sancaktepe Arapça eğitimi » Dikkat Eksikliği » Dikkat Ve Zeka Gelişimi » SÜLÜNTEPE KURTKÖY EĞİTİM İNGİLİZCE ÖZEL DERS ALMANCA » pendik kurtköy egitim kodlama robotik stem atölyeler » fen mental özel ders armut » 2018 kurtköy pendik yaz okulu kurtköy pendik sultanbeyli » Yaz Okulu » onlıne hızlı okuma » bilsem hazırlık » Bilsem Nedir » Bilsem Sınavına Nasıl Başvuru Yapılır » bilsem online » pendik-kurtköy ingilizce mental aritmetik hızlı okuma drama » Pendik özel Ders Yaz okulu sınavalara hazırlık ingilizce
_132411442013_

_132481442013_

_1324161442013_

_1344581442013_

ÖZEL DERS GEOMETRİ

Geometri özel ders almak isteyen öğrenciler için lise düzeyinde geometri özel ders çalışmalarımız devam ediyor. Şafak Ersoy ile geometri çalışmalarına katılmak için sizde bizi arayınız.

LİSE GEOMETRİ ÖZEL DERS

Lise müfredatında meydana gelen değişikliklerden sonra 2014-2015 döneminde 9 ve 10. sınıflar geometri ve matematik dersini beraber işlemekte, 11 ve 12. sınıflar ise geometri dersini ayrı olarak görmektedirler. Özellikle 11 ve 12. sınıfa devam eden öğrencilerimizin geometri dersinde başarılı olmaları üniversite hazırlık süreçlerine de katkı sağlayacaktır.

* 9 ve 10 sınıflarda uygulanan yeni müfredata göre beraber işlenen matematik ve geometridersleri özel ders almak isteyen öğrencileri de zor durumda bırakabilir. Yıllarca sadece matematik konuları üzerine yoğunlaşmış bir çok öğretmen geometri konularında zorlanıyor. Lütfen özel ders alacağınız öğretmenle bu detayı ayrıntılı olarak görüşün.

YGS GEOMETRİ ÖZEL DERS

GEOMETRİ

1-)Temel Kavramlar-Doğruda Açı
2-)Üçgende Açı
3-)Özel Üçgenler(Dik Üçgen-Eşkenar Üçgen-İkizkenar Üçgen)
4-)Üçgende Alan
5-)Üçgende Benzerlik
6-)Açıortay-Kenarortay
7-)Üçgende Açı-Kenar Bağıntıları
8-)Çokgenler
9-)Çember-Daire
10-)Katı Cisimler

ANALİTİK GEOMETRİ

1-)Doğrunun Analitiği
2-)Noktanın Analitiği
3-)Simetri-Döndürme

LYS GEOMETRİ ÖZEL DERS

GEOMETRİ

Üçgende Açılar ve Bağıntılar

Üçgende Eşlik

Üçgenin Elemanları

Dik Üçgen

İkizkenar Üçgen

Eşkenar Üçgen

Üçgende Alan

Temel Orantı

Üçgenlerin Benzerliği – Benzerlik Teoremleri

Benzer Şekillerde Alan

Dörtgenler

Deltoid

Yamuk

Paralelkenar

Eşkenar Dörtgen

Dikdörtgen

Kare

Çemberde Uzunluk (Teğet – Kiriş – Yarıçap)

Çemberlerin Birbirine Göre Durumları ve Ortak Teğet

Teğetler Dörtgeni – Üçgenin Çemberleri

Çemberde Kuvvet – Benzerlik

Dairenin Alanı

ANALİTİK GEOMETRİ

İki Doğrunun Konumu

Doğru Demeti

İki Doğru Arasındaki Açının Tanjantı

Noktanın Doğruya Uzaklığı

Çemberin Anlitik İncelenmesi

Koniklerin Analitik İncelenmesi

Düzlemde Vektörler

Uzayda Doğru ve Düzlemler

Detaylı bilgi ve özel ders almak için: 0216 398 88 75