Türkçe | İngilizce
İngilizce Pogramı

Drama ve Mental ile İngilizce;

Kelime öğrenme temelli başlayan ğrogram, gramer kullanımı ile kişinin yaratıcılığını kullanarak hafıza teknikleri ile yaşam içinde İngilizce konuşma ve anlamasını hedeflemektedir.

 

Fen Mental İngilizce programının Farkı ?

 

Öğrenciler ve eğitmenler  ingilizce kelimeleri, oyunsu ve hafıza  tekniklerle öğrenir, öğrenilen kelimelerin anlamlarını doğaçlama yaparak hayal dünyasını kullanarak kavrar,

Kelimelerin anlamını öğrenen katılımcılar, oluşturulan kurgusal yaşam ortamlarında bu kelimeleri bir cümle kalıbı içinde kullanır, Mental Aritmetik ile birleşen eğitim İngilizceyi gizli öğrenmeyi sağlamaktadır.

Kurs katılımcılar, İngilizce ile ilişkisini bu aşamalarla güçlendirdikten sonra cümlelerde gramer kullanımı sağlanır, kullanılan özel yöntem ve tekniklerle Kitap ve defter kullanılamadan, katılımcıların kurgusal yaşam ortamlarında sadece konuşarak ve dinleyerek ingilizce öğrenimi sağlanılmaktadır.


İngilizce Pogramı - Fen Mental Aritmetik

Yetişkinler için İngilizce ve Almanca Programlarımız Sultanbeyli Şubemizde 18:00 ve 21:00 arası devam etmektedir. Program detayları için lütfen 0216 398 88 75-0555 592 36 03 Numaralardan bize ulaşabilirsiniz.


Genel ingilizce

Genel İngilizce kurslarımız sizin günlük yaşamda yazılı ve sözlü İngilizce pratiğinizin artmasını ve kendinizi ifade edebilmenizdeki yeterliliğinizi arttırır. Tamamı yabancı olan hocalarımızla yapacağınız dersler İngilizce konuşmada ki güveninizi yerine getirecek ve İngilizceyi anadili olan kişilerden öğrenmenin farkını yaşatacaktır. 


İş İngilizcesi

İş İngilizcesi kurslarımız, günlük iş hayatında kullandığınız İngilizcenizi geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Kurslarımız iş hayatında ihtiyaç duyulan konuşma, dinleme, yazma ve okuma becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Buna ek olarak İş Ingilizcesi kelime haznenizi ve dil bilginizi geliştirme fırsatınız da olacaktır. 

Akademik Yazışma

Akademik yazışma tekniğinizi geliştirip hedefinize ulaşın.Akademik İngilizce yazım dili, günlük yazışmalardan çok farklıdır. Akademik yazma kursu, çalışmanın basit fikir aşamasından olgunlaşmasına ve sonlanmasına kadar olan sürece katkıda bulunmak için tasarlanmıştır. 
Konuşma Teknikleri

Konuşma kursları, günlük konuşma becerilerinizin geliştirilmesi üzerine odaklanmıştır. Kurslarımız kelime hazinenizi arttırarak pratiğinizi geliştirmeyi sağlarken ayrıca, kendinize güveninizin ve konuşmadaki akıcılığınızın artmasını da hedeflemektedir. 

IELTS Preparation

IELTS kursları, sizi Cambridge IELTS Sınavlarına (Genel yada Akademik) hazırlamak için tasarlanmıştır. Program IELTS sınavına nasıl yaklaşılması gerektiği ve sınavdan neler beklenmesi gerektiği konusunda bilgi vermekle birlikte, sınava yönelik ipuçları ve pratik çalışmalar yapma olanağı sağlar. Yoğun IELTS Kurslarımız için tıklayınız. 


Özel Ders

Bire Bir özel kurslar kişi ile derslere başlamadan önce yapılan bir ihtiyaç analizi sonrası tamamen katılımcının ihtiyaç ve hedeflerine bağlı olarakhazırlanır. Katılımcı sınıf ortamından bağımsız olarak kurs içeriğine ve seçilecek konulara kendi ihtiyaçları doğrultusunda katkıyapabilir.