Türkçe | İngilizce
ETKİN BEYİN EĞİTİMİ

ETKİN BEYİN EĞİTİMİ - Fen Mental Aritmetike

ETKİN BEYİN

Etkin beyin Programı ile hafıza ve yeteneklerinizi üst seviyeye taşıyabilirsiniz.En önemli şeyleri unutmayı bırakmak için beyninizi yeniden programlayın.


Etkin beyin geri çağırma yöntemleri ile etkili öğrenim sağlayın. Herkesin öğrenme biçimi farklıdır. Etkin öğrenme biçimlerini kendi öğrenme biçiminize entegre edebilirsiniz.


Okul size nasıl öğrenmemiz gerektiğini öğretmedi. Neyi öğrenmeniz veya neyi ezberlemeniz gerektiğini söyledi. Ancak dünya çok hızlı bir değişimin içinde sizde bu değişime ayak uydurmak zorundasınız. Daha fazla maddi gelir imkânı, gelişmiş yüksek özgüven ve daha fazla beyin kapasitesinizi arttıra bilirsiniz.


 Bunun için kusursuz bir program hazırladık. Bu programı diğer programlardan ayıran noktası size sunulanın ayrı ayrı sunulmamasıdır. Bir bütün halinde programlı olmasıdır. Son 10 yıldır üzerinde çalıştığımız, en az bu eğitimler için 5 yaşından 60 yaşa kadar eğitimler vermiş ve en az 10000 saat eğitim geçmişi olan eğitmenler tarafından hazırlanması eğitim potansiyelini üst seviyeye çıkarmaktadır.


Etkin Beyninizde neler oluyor biliyor muydunuz?


Beyne bir saniyede on yeni bilgi kaydedilse bile,75 yıllık ortalama bir ömürde bir insanın hafızasının yarısından çok daha azı doldurulabilir.

Gıdaların %20’si, alınan oksijenin %25’i beyin için harcanır.

Beynimizin yorulması fiziksel olarak imkansızdır. Yorulan bedenimizdir.


Etkin Beyin Mastermind programı size neler kazandıracak.

ETKİN BEYİN EĞİTİMİ - Fen Mental Aritmetik