Türkçe | İngilizce
Mental Aritmetik Eğitmen Eğitimi

..Mental Aritmetik Eğitmen Eğitimi - Fen Mental AritmetikMental Aritmetik Eğitmen Eğitimi - Fen Mental Aritmetik

                                    Mental Aritmetik Eğitmen Eğitimi - Fen Mental Aritmetik                    

                                                                             Amacımız


Bilgi edinmesi amaç edinen ve bu bilgileri uygulaya bilen, eğitimde sürekli yenilikleri ve gelişmeyi sağlayarak, insan merkezli eğitim anlayışına sahipbilgisiyle ve davranışıyla takdir uyandıran, öz güvenli ve  kendisiyle barışık, sosyal sorumluluk bilincine sahip, konstrasyonu yüksek ve hafızasını iyi kullanan bireyler yetiştirmek. Fen Mental Aritmetik programı, 5-12 yaş arasındaki çocuklarda, Zekâ gelişimi sağlayan bir zihinsel gelişim programıdır. Eğitim kurumumuz olarak Franchising bedeli, Bayilik şartı olmadan Mental Aritmetik bireysel eğitmen eğitimi verilmektedir.


UZAKTAN CANLI MENTAL ARİTMETİK EĞİTMEN EĞİTİMİ BİLGİ İÇİN O216 398 88 75 VEYA 0555 592 36 03 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

1. Olağan üstü becerilere sahip öğrenciler yetiştirmek sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Uzmanlık, bilgi ve birikim ve çocuk dünyasını anlamaktan geçer. 

2.  Mesleğiniz gereği bu işe ilgi duyan öğretmen adaylarımızın dikkat etmesi konu, eğitim alacağınız kurumun onlıne alt yapısı olması, öğrencilerimizin süreç içerisinde sıkılmadan çalışa bilecekleri dikkat toplama testleri olan, mental aritmeği ilk öğretim müfredatına uygun problem çözümlü ve hızlı okuma, hafıza teknikleri, zihin haritalarını kapsayan yayınlarının olması gerekir. 

3. Öğrencilerinizin özgüven oluşumunu sağlamak için drama çalışmaları yapılması ve problem çözme becerileri ve görsel hafıza gelişimi için Akıl Oyunları eğitimi alınması gerekmektedir. 

4.   Eğitim aldığınız kurumun yetiştirilen öğrencilerin videoları, veli görüşleri, eğitmen eğitimi görüşleri sizin için referans olacaktır. 

5.   Geleceğin dahi çocuklarını yetiştirmek için var gücünüzle çalışmaya devam etmenizi temenni ederiz.


Deneyim

Mental Aritmetik eğitimci olmanın en önemli kısmı öğrencinin seviyesine inerek, öğrenciye bilgilerimizi aktara bilmektir. Bunun için eğitim sonucunda başarılı olan eğitmenlerimize kurumumuzda bir günlük staj eğitimi ile birlikte eğitmenlerimizin pratik yapmalarına imkan sunulmaktadır. 

Bu eğitim programında eğitmenlerimize Fen Mental Aritmetiğin öğrencilere uyguladığı, sosyal drama eğitimi ile küçük yaşlarda kaybedilen kendine güven duygusunu tekrar kazanması. Mental Aritmetik ve Pararitmetik eğitimi ile hızlı hesaplama ve keskin zeka kazanması. Akıl oyunları eğitimi ile konsantrasyon ve zihinsel gelişimlerine destek oluyoruz. Siz eğitmenlerimize bu eğitim programını sunarak geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimize uygulamanızı tavsiye ediyoruz.

Tanımı

Yeni bir iş yada meslek sahibi olmak isteyenlere, kendi kurumunda yada çalıştığı kurumda bu eğitimi vermek isteyenler için eğitmen eğitimi programı uygulanmaktadır. Öğretmenlerimize yoğunlaştırılmış bir program ile her hafta sonu ve hafta içi belirli tarih beklemeden bireysel ve toplu eğitim verilmektedir. Eğitmen adaylarımız eğitim sonunda verilen Sertifika ile  "Mental Aritmetik Eğitmen Koçu"  unvanı kazanırlar. Bu sayede Mental Aritmetik Eğitim Merkezleri'nde eğitmen olarak çalışabilecekleri gibi bu alanda özel ders verme imkânına sahip olurlar.


Eğitimlerimiz Mental Aritmetik Temelli Zihin Gelişim Aktiviteleri ile sağlamlaştırılmıştır.

1.Origami

2.Mandala 

3.Tangram

Öğrenciye sunuş eğitimi ve materyal desteği verilmektedir. 

 Modül eğitim içeriklerini ayrıntılı görmek için tıklayınız.

EĞİTİMLERİMİZE HEMEN BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ. İSTERSENİZ 0216 398 88 75 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.


 Neden Fen Mental Aritmetik Eğitmen Eğitimi;

 

1.  Pararitmetik İle Mental Aritmetiği birleştirdik. Size çok etkili bir eğitim programı hazırladık.

2. Başarılı ve istekli arkadaşlarımızla Şubelerimiz ve kurumsal anlaşma yaptığımız firmalarda çalışma şansı.

3.   Müfredata uygun dikkat toplam testleri, hızlı okuma alıştırmaları, problem soruları (yaş, saat, zaman) hafıza teknikleri alıştırmaları, zihin haritalarını kapsayan dahi çocuk eğitim seti desteği ve öğrenciye sunuş biçimini öğreniyorsunuz.

4.  Size özel onlıne eğitim sistemi ile hem kendiniz hem de özel ders verdiğiniz öğrenciler yararlana bilecek bu sizi diğer eğitmenlerde bir adım öne geçirecek.

5. Online sistemimiz diğer mental aritmetik firmalarına göre geliştirilmiş sosyal platform özelliği taşıması sebebiyle öğrencilerinizle de eğitim harici düzenli bir eğitim verme imkânı vermektedir.

6.  Mental Aritmetik Eğitim Koçu olma imkanı sunduk. 

7. Kısa bir süre için bayilerimize sunmuş olduğumuz eğitim programımızla bireysel eğitmen eğitimleri yetiştiriyoruz. Mental Aritmetik merkezli eğitimlerimiz, Hızlı Okuma, Zihin Haritaları, Drama ve Akıl oyunları hakkında bilgi sahibi olacağınız ve materyal üzerinden ilerleyeceğiniz bir eğitim sizi bekliyor. 

Bir eğitimden daha fazlası Fen Mental Aritmetik

Eğitim Yerleri:    Pendik-Küçükçekmece- Avcılar- Sultanbeyli- Sancaktepe-Maltepe

EĞİTİM SONUNDA EĞİTMENLERİMİZE

1.    Eğitim sonrasında kullanılacak 2 Kitap

2.    Alıştırma testleri

3.    13 basamaklı Soroban Öğrenci Abaküsü

4.    Anzan programı

5.  "Mental Aritmetik Eğitim Koçu" sertifikası verilecektir.

6. Tüm Eğitmenlerimize Ücretsiz Online sistemi giriş şifresi verilecektir.


EĞİTİMLERİMİZE HEMEN BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ. İSTERSENİZ 0216 398 88 75 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ
Mental Aritmetik Eğitmen Eğitimi - Fen Mental Aritmetik