Türkçe | İngilizce
sultanbeyli ingilizce
» Fen Mental Aritmetik Sultanbeyli » sultanbeyli ingilizce » sultanbeyli özel ders » sancaktepe mental aritmetik » sancaktepe özel ders » kurtköy özel ders mental arimtik ingilizce » küçükçekmece mental aritmetik ingilizce özel ders dershane » pendik özel ders ingilizce mental aritmetik » ümraniye özel ders ingilizce mental aritmetik » kadıköy özel ders ingilizce mental aritmetik » mental aritmetik eğitim seti » hafıza teknikleri eğitim seti » hızlı okuma eğitim seti » akıl oyunları eğitim seti » kartal özel ders mental aritmetik ingilizce » bostancı özel ders mental aritmetik ingilizce » çekmeköy mental aritmetik özel ders » beykoz özel ders mental aritmetik ingilizce » izmir tire ingilizce mental aritmetik özel ders » mental aritmetik sultanbeyli » beyoğlu özel ders ingilizce mental aritmetik » ilköğretim hızlı okuma hafıza teknikleri zihin haritaları kitabı » Dikkat eksikliği eğitim seti » sultanbeyli anaokulu » Sancaktepe Anaokulu » Kurtköy Anaokulu » Sancaktepe Etüt merkezi » Sultanebeyli Etüt Merkezi » Kurtköy Etüt merkezi » Teog Özel ders sultanbeyli sancaktepe kurtköy kartal pendik ümraniye » İstanbul özel ders » hafıza teknikleri ile geometri özel ders » 15 Günde Matematik » 9. sınıflara özel ders » Hafıza Teknikleri Eğitimi » 7-15 hafıza teknikleri ile ingilizce » Sultanbeyli sancaktepe kurtköy ümraniye pendik kartal yaz okulu » 7-14 hafıza teknikleri ile ingilizce » Hafıza Teknikleri ile Genel Kültür » İstanbul Hafıza Teknikleri İle Tarih » Hafıza Teknikleri ile Edebiyat » Hafıza teknikleri İle Coğrafya » ingilizce özel ders » Sultanbeyli almanca » Sultanbeyli Takviye Kursları » sancaktepe takviye kursları » Kurtköy takviye kursları » Pendik okul Takviye Kursları » Sultanbeyli, Sancaktepe, Kurtköy, pendik teog ve okul takviye kursları » Dikkat Eksikiği ve Hiperaktivite bozuklukları » İlaçsız Tedavi Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozuklukları » ilaçsız dikkat eksikliği tedavisi sultanbeyli sancaktepe pendik kurtköy kartal » pendik özel ders » sancaktepe autocad eğitimi » Sancaktepe Arapça eğitimi » Dikkat Eksikliği » Dikkat Ve Zeka Gelişimi » SÜLÜNTEPE KURTKÖY EĞİTİM İNGİLİZCE ÖZEL DERS ALMANCA » pendik kurtköy egitim kodlama robotik stem atölyeler » fen mental özel ders armut » 2018 kurtköy pendik yaz okulu kurtköy pendik sultanbeyli » Yaz Okulu » onlıne hızlı okuma » bilsem hazırlık » Bilsem Nedir » Bilsem Sınavına Nasıl Başvuru Yapılır » bilsem online » pendik-kurtköy ingilizce mental aritmetik hızlı okuma drama » Pendik özel Ders Yaz okulu sınavalara hazırlık ingilizce
_132411442013_

_132481442013_

_1324161442013_

_1344581442013_

8 Kişilik Sınıflar Size Özel Eğitim

Başarı grafiğimizi artırdığımız 8 kişilik sınıflarda konular daha detaylı anlatılmakta, öğrenciye daha fazla söz hakkı verilmekte, öğretmen ve öğrenci bilgi transferi tam olarak gerçekleşmektedir.
Başarımızın temelindeki bu uygulamamız da tartışma, beyin fırtınası, kişisel benlik gelişimi, hafıza teknikleri, zihin haritaları, Mental Aritmetik gibi derslerle zenginleştirilmektedir.

Eğitim biliminin verileri doğrultusunda tasarlanmış 8 kişilik sınıf uygulamasında, öğrencimizin başarısı kısa sürede yükselmekte, her öğrenci ile ayrı ayrı ilgilenmektedir. Eğitimin bireyselleştiği bir ortamda sizde 8 kişilik sınıf ayrıcalığını yaşamakta gecikmeyin.

Yaz okulumuz içinde yerinizi ayırtmayı unutmayın.


  • Yaş Aralığı: 5 - 18 yaş
  • Uygulama Süresi: 3 ay (2. Dönem Eğitim veya Yaz Okulu)
  • Uygulanacak Ders Saati: 48 ders saati

Özel Ders:

Bugüne kadar binlerce öğrenciye özel ders veren kurumumuz randevulu etüt birebir özel ders online sistemi ile hangi öğretmeni seçeceğiniz hangi saatte olacağını belirleyebiliyorsunuz.

Öğrencilerimizin pek çoğu anlatılan konuları tek seferde hedefledikleri düzeyde kavramakta zorluk yaşadıklarından öğrenim hayatlarının belirli dönemlerinde özel ders ihtiyacı içinde bulunuyorlar.

Bu noktada gerek seçme ve yerleştirme sınavlarında gerekse okul içinde yapılan sınavlarda istedikleri başarıyı elde edebilmede okul dışındaki özel ders çalışmaları öğrencileri başarıya götürüyor. 

Fen Mental Aritmetik kurumları olarak, 1.sınıftan 12.sınıfa kadar hazırladığı özel ders programlarıyla öğrenci başarısını en üst seviyeye çıkarabiliyor. 

Öğrencilerimiz çoğu zaman tek bir dersten değil, birden fazla dersten özel ders çalışmasına gerek duyuyorlar. Fen eğitim, özel derslerde tüm branşlarda aynı kalite ve uzmanlığı sizlere profesyonel bir ortamda sunuyor. 

Dershane ve okullarda kalabalık sınıflarda konuları takip etmekte ve kavramakta güçlük çeken öğrenciler Fen Eğitim'in özel ders programları ile hem konuları tekrar etme hem de bol miktarda soru çözebilme şansına sahip oluyorlar.

Eğitimlerimiz için ister evinizde isterseniz kurumlarımızı tercih edebilirsiniz.

Eğitimlerimiz:

Mental Aritmetik
Matematik
Hızlı Okuma
İngilizce
Hafıza Teknikleri ile Tüm Dersler
Sosyal Bilgiler
Fen Bilgisi
Zihin Haritaları İle Tüm Dersler
Fizik
Kimya
Biyoloji
Sınav Doktoru
Nlp ile öğrenmenin gücü
Hızlı Test Çözme teknikleri

yüzme 

doğa gezileri

Arapça

satranç 

Akıl Oyunları

Eğitim Yerleri:

İstanbul; Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Şişli, Tuzla, Üsküdar, Ümraniye, Zeytinburnu, Sultanbeyli, Kavacık, Kurtköy Acarlar, Acıbadem, Bostancı, Etiler, Bebek, Çamlıca, Göztepe, Erenköy ilçeleri ve Türkiye geneli İzmir ve Afyon bölgelerinde özel ders vermektedir.


EĞİTİMLERİMİZE HEMEN BAŞVURMAK İÇİN TIKLAYINIZ

sultanbeyli ingilizce - Fen Mental Aritmetik


Yetişkinler için İngilizce ve Almanca Programlarımız Sultanbeyli Şubemizde 18:00 ve 21:00 arası devam etmektedir. Program detayları için lütfen 0216 398 88 75-0555 592 36 03 Numaralardan bize ulaşabilirsiniz.


Genel ingilizce

Genel İngilizce kurslarımız sizin günlük yaşamda yazılı ve sözlü İngilizce pratiğinizin artmasını ve kendinizi ifade edebilmenizdeki yeterliliğinizi arttırır. Tamamı yabancı olan hocalarımızla yapacağınız dersler İngilizce konuşmada ki güveninizi yerine getirecek ve İngilizceyi anadili olan kişilerden öğrenmenin farkını yaşatacaktır. 


İş İngilizcesi

İş İngilizcesi kurslarımız, günlük iş hayatında kullandığınız İngilizcenizi geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Kurslarımız iş hayatında ihtiyaç duyulan konuşma, dinleme, yazma ve okuma becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Buna ek olarak İş Ingilizcesi kelime haznenizi ve dil bilginizi geliştirme fırsatınız da olacaktır. 

Akademik Yazışma

Akademik yazışma tekniğinizi geliştirip hedefinize ulaşın.Akademik İngilizce yazım dili, günlük yazışmalardan çok farklıdır. Akademik yazma kursu, çalışmanın basit fikir aşamasından olgunlaşmasına ve sonlanmasına kadar olan sürece katkıda bulunmak için tasarlanmıştır. 
Konuşma Teknikleri

Konuşma kursları, günlük konuşma becerilerinizin geliştirilmesi üzerine odaklanmıştır. Kurslarımız kelime hazinenizi arttırarak pratiğinizi geliştirmeyi sağlarken ayrıca, kendinize güveninizin ve konuşmadaki akıcılığınızın artmasını da hedeflemektedir. 

IELTS Preparation

IELTS kursları, sizi Cambridge IELTS Sınavlarına (Genel yada Akademik) hazırlamak için tasarlanmıştır. Program IELTS sınavına nasıl yaklaşılması gerektiği ve sınavdan neler beklenmesi gerektiği konusunda bilgi vermekle birlikte, sınava yönelik ipuçları ve pratik çalışmalar yapma olanağı sağlar. Yoğun IELTS Kurslarımız için tıklayınız. 


Özel Ders

Bire Bir özel kurslar kişi ile derslere başlamadan önce yapılan bir ihtiyaç analizi sonrası tamamen katılımcının ihtiyaç ve hedeflerine bağlı olarakhazırlanır. Katılımcı sınıf ortamından bağımsız olarak kurs içeriğine ve seçilecek konulara kendi ihtiyaçları doğrultusunda katkıyapabilir.