Türkçe | İngilizce
Fen Mental Aritmetik Sultanbeyli
» Fen Mental Aritmetik Sultanbeyli » sultanbeyli ingilizce » sultanbeyli özel ders » sancaktepe mental aritmetik » sancaktepe özel ders » kurtköy özel ders mental arimtik ingilizce » küçükçekmece mental aritmetik ingilizce özel ders dershane » pendik özel ders ingilizce mental aritmetik » ümraniye özel ders ingilizce mental aritmetik » kadıköy özel ders ingilizce mental aritmetik » mental aritmetik eğitim seti » hafıza teknikleri eğitim seti » hızlı okuma eğitim seti » akıl oyunları eğitim seti » kartal özel ders mental aritmetik ingilizce » bostancı özel ders mental aritmetik ingilizce » çekmeköy mental aritmetik özel ders » beykoz özel ders mental aritmetik ingilizce » izmir tire ingilizce mental aritmetik özel ders » mental aritmetik sultanbeyli » beyoğlu özel ders ingilizce mental aritmetik » ilköğretim hızlı okuma hafıza teknikleri zihin haritaları kitabı » Dikkat eksikliği eğitim seti » sultanbeyli anaokulu » Sancaktepe Anaokulu » Kurtköy Anaokulu » Sancaktepe Etüt merkezi » Sultanebeyli Etüt Merkezi » Kurtköy Etüt merkezi » Teog Özel ders sultanbeyli sancaktepe kurtköy kartal pendik ümraniye » İstanbul özel ders » hafıza teknikleri ile geometri özel ders » 15 Günde Matematik » 9. sınıflara özel ders » Hafıza Teknikleri Eğitimi » 7-15 hafıza teknikleri ile ingilizce » Sultanbeyli sancaktepe kurtköy ümraniye pendik kartal yaz okulu » 7-14 hafıza teknikleri ile ingilizce » Hafıza Teknikleri ile Genel Kültür » İstanbul Hafıza Teknikleri İle Tarih » Hafıza Teknikleri ile Edebiyat » Hafıza teknikleri İle Coğrafya » ingilizce özel ders » Sultanbeyli almanca » Sultanbeyli Takviye Kursları » sancaktepe takviye kursları » Kurtköy takviye kursları » Pendik okul Takviye Kursları » Sultanbeyli, Sancaktepe, Kurtköy, pendik teog ve okul takviye kursları » Dikkat Eksikiği ve Hiperaktivite bozuklukları » İlaçsız Tedavi Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozuklukları » ilaçsız dikkat eksikliği tedavisi sultanbeyli sancaktepe pendik kurtköy kartal » pendik özel ders » sancaktepe autocad eğitimi » Sancaktepe Arapça eğitimi » Dikkat Eksikliği » Dikkat Ve Zeka Gelişimi » SÜLÜNTEPE KURTKÖY EĞİTİM İNGİLİZCE ÖZEL DERS ALMANCA » pendik kurtköy egitim kodlama robotik stem atölyeler » fen mental özel ders armut » 2018 kurtköy pendik yaz okulu kurtköy pendik sultanbeyli » Yaz Okulu » onlıne hızlı okuma » bilsem hazırlık » Bilsem Nedir » Bilsem Sınavına Nasıl Başvuru Yapılır » bilsem online » pendik-kurtköy ingilizce mental aritmetik hızlı okuma drama » Pendik özel Ders Yaz okulu sınavalara hazırlık ingilizce
_132411442013_

_132481442013_

_1324161442013_

_1344581442013_Çocuğunun Zeka, Kavrama ve Odaklanma Gücünü Artırmak İsteyen Aileler ‘Fen Mental’ı Adres Seçiyorlar


2011 yılından itibaren Sultanbeyli’de Faaliyette olan Fen Mental Eğitim Merkezi, Pendik kurtköy şubesi ile birlikte 21. yüzyıl neslinin olmazsa olmazı sayılacak olan; yüksek-pratik zeka, kavrama gücü ve odaklanma-motivasyon yetisi sahibi bireyler yetiştirmek adına eğitim hizmeti çalışmalarını sürdürmektedir.

Çocuklarının mevcut zeka, kavrama gücü, algı ve yorum bağı, motivasyon ve konsantrasyon yetisi alanlarında potansiyelini daha da arttırmak isteyen aileler ile bu alanlardan bir veya birkaçında çocuklarının sorunu olduğunu düşünen ailelerin Sultanbeyli’de de gidebileceği ve yardım isteyebileceği bir merkez var artık. Yakın zaman önce, 2 Yıldır sınıf birincileri ve kurulla sınıf atlayan öğrenciler yetiştiren Fen Mental Eğitim Merkezi, yukarıda saydığımız alanlarda kendini geliştirmek isteyen veya bu alanlarda sorunları ve eksiklikleri olan çocuklara hizmet verebilecek. Bu konuda duyarlı ailelere seslenen, Sultanbeyli Fen Mental&Akıncı Eğitim Kurumları kurucusu Enes AKINCI , ailelerin gelip kendileri ile iletişime geçmesi ve bire bir çalışmaları hakkında bilgiler almasının kendilerine hiç bir şey kaybettirmeyeceğini belirtti.

Afyon Kocatepe Üniversitesi mezunu olan ve Yüksek Lisansını Yeditepe üniversitesinde yapan ve bu alanda Master eğitimi alan Enes AKINCI, birlikte çalıştığı genç ve başarılı eğitimci arkadaşları ile birlikte, SULTANBEYLİ Fen Mental de en iyi şekilde eğitim hizmeti verdiklerini belirtti. Akıncı,Fen Mental Eğitim Merkezinde;


İngilizce

Ruşça

Özel Ders-Grup Dersleri

Sınavlara hazırlık

Matemetik

Drama 

Akıl Oyunları - Hafıza Teknikleri

Hızlı Okuma

Hafıza teknikleri

8 Kişilik sınıflarda eğitimi de verildiğini belirtti.

"Daha çok düşünen akıllı nesiller için fen mental aritmetik"


EĞİTİMLERİMİZİ UZAKTAN CANLI SANAL SINIF ORTAMINDA VEYA YÜZ YÜZE KURUMLARIMIZDA ALABİLİRSİNİZ BİLGİ İÇİN O216 398 88 75 VEYA 0555 592 36 03 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Verdikleri eğitimin özellikleri ve önemi hakkında konuşan ve bilgilendirme yapan Enes
AKINCI, şu açıklamalarda bulundu: “Mental matematik eğitimi çocukların matematik zekasından çok görsel zekasıyla ilgilidir. Amaç burada çocuğa belli tekniklerle zihin egzersizleri yaptırmaktır. Mental Aritmetik eğitiminin yanınada akıl oyunaları Eğitimine büyük önem gösterdiklerini söyleyen AKINCI, İnsanların en büyük yol göstericisinin oyunlar olduğuna inandıklarını. Saatlerce insanın öldüğü kanlı oyunları oynayan çocuklarımıza, kardeşine çok sesli konuştun çok ayıp dememiz onun gözünde hiçbir anlam ifade etmemektedir. Çünkü Oyunlar, gerçek hayatın simülasyonudur. Oynarken o anki kalıplarımızdan, rollerimizden çıkar ve bütünü arayan, tüm algılarını kullanan maceracılara dönüşürüz. Bu macera bizlere kendimiz ve çevremizle ilgili yeni şeyler öğretir. Bazen oynarken hiç fark etmediğimiz yönlerimizi görür, hiç düşünmediğimiz konuları düşünürüz. Ayrıca bu güne kadar çocuklarını bize getirip, götürerek sabırla bekleyerek en az çocukları kadar fedakarlık gösteren anne ve babalara teşekkür ederiz. Başarılı olmayan çocuk yoktur. İlgili olmayan çocuk vardır.

Dikkat dağınıklığı günümüz öğrencilerinin en büyük sorunlarından biri olarak göze çarpmaktadır. ‘Çocuğum; zeki ama başarılı olamıyor. Masa başında oturup ders çalışamıyor. Okulda derslerini dinlemiyor. Ödevlerini ve eşyalarını unutuyor. Eşyaları ve odası sürekli dağınıktır.’ Eğer bunları diyorsanız çocuğunuz dikkat problemi yaşıyor olabilir.  Fen Mental olarak dikkat problemi yaşayan öğrencilerimize dikkat testleri uyguladıktan sonra, gerekli olan eğitim ve
aktivitelerle öğrencimizin dikkat sorununu çözmeyi hedefliyoruz.”

Mehmet Akif Mah. Gül Cad Burcu Sok. No:8/1 (Başoğlu Tuhafiye Üstü)
Sultanbeyli/İstanbul 02163988875-05555923603

Adres: 
Fen Mental Aritmetik Sultanbeyli
Mehmet Akif Mah. Burcu Sok. No: 8/1
Sultanbeyli/İSTANBUL

Telefon:02163988875
Cep: 05555923603

Adres Bilgileri
Pendik-Kurtköy Şubemiz

Adres: Sülüntepe Mah. Safa Cad. No:87 Pendik/Kurtköy

0216 398 88 75

 Sultanbeyli Özgüven Gazatesi Röportajımız İçin Tıklayınız.

Trt1 İyi fikir pogramına konuk olduk izlemek için Tıklayınız.


Mental Aritmetik proğramı, 5-12 yaş arasındaki çocuklarda, Zekâ gelişimi sağlayan bir zihinsel gelişim programıdır. Mental Aritmetik Uzak Doğuda yıllardır okullarda uygulanan, çocuklarda hızlı zihinsel gelişim sağlayan ve aritmetik beceriler kazandıran bir eğitim sistemidir. Bu eğitim sisteminde kullanılan programla çocukların aritmetik işlem yapma hızlarını geliştirmektedir.  Hesap makinesi kullanmadan işlemleri saniyeler içinde zihinden yapmaları sağlanabilir.


İnsan beyni sağ ve sol lob olarak ikiye ayrılmaktadır. Bir çok test sonucunda, beynin sol lobunun konuşma, matematiksel işlemler, diziler, sayılar ve analiz gibi konularda çok üstün olduğu mantıklı ve doğrusal çalıştığı tespit edilmiştir.

 

Beynimizin sağ lobunda, ritim, hayal kurma, renkler, boyut, müzik gibi fonksiyonları ortaya konmaktadır. Günümüz başarılı insanlar, beynin her iki yarısını dengeli bir şekilde kullanabilen ve gerektiğinde birinden diğerine kolaylıkla geçebilen insan olarak değerlendiriliyor.


Fen Mental Aritmetik Sultanbeyli - Fen Mental Aritmetik
Yetişkinler için İngilizce ve Almanca Programlarımız Sultanbeyli Şubemizde 18:00 ve 21:00 arası devam etmektedir. Program detayları için lütfen 0216 398 88 75-0555 592 36 03 Numaralardan bize ulaşabilirsiniz.


Genel ingilizce

Genel İngilizce kurslarımız sizin günlük yaşamda yazılı ve sözlü İngilizce pratiğinizin artmasını ve kendinizi ifade edebilmenizdeki yeterliliğinizi arttırır. Tamamı yabancı olan hocalarımızla yapacağınız dersler İngilizce konuşmada ki güveninizi yerine getirecek ve İngilizceyi anadili olan kişilerden öğrenmenin farkını yaşatacaktır. 


İş İngilizcesi

İş İngilizcesi kurslarımız, günlük iş hayatında kullandığınız İngilizcenizi geliştirmek üzere tasarlanmıştır. Kurslarımız iş hayatında ihtiyaç duyulan konuşma, dinleme, yazma ve okuma becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Buna ek olarak İş Ingilizcesi kelime haznenizi ve dil bilginizi geliştirme fırsatınız da olacaktır. 

Akademik Yazışma

Akademik yazışma tekniğinizi geliştirip hedefinize ulaşın.Akademik İngilizce yazım dili, günlük yazışmalardan çok farklıdır. Akademik yazma kursu, çalışmanın basit fikir aşamasından olgunlaşmasına ve sonlanmasına kadar olan sürece katkıda bulunmak için tasarlanmıştır. 
Konuşma Teknikleri

Konuşma kursları, günlük konuşma becerilerinizin geliştirilmesi üzerine odaklanmıştır. Kurslarımız kelime hazinenizi arttırarak pratiğinizi geliştirmeyi sağlarken ayrıca, kendinize güveninizin ve konuşmadaki akıcılığınızın artmasını da hedeflemektedir. 

IELTS Preparation

IELTS kursları, sizi Cambridge IELTS Sınavlarına (Genel yada Akademik) hazırlamak için tasarlanmıştır. Program IELTS sınavına nasıl yaklaşılması gerektiği ve sınavdan neler beklenmesi gerektiği konusunda bilgi vermekle birlikte, sınava yönelik ipuçları ve pratik çalışmalar yapma olanağı sağlar. Yoğun IELTS Kurslarımız için tıklayınız. 


Özel Ders

Bire Bir özel kurslar kişi ile derslere başlamadan önce yapılan bir ihtiyaç analizi sonrası tamamen katılımcının ihtiyaç ve hedeflerine bağlı olarakhazırlanır. Katılımcı sınıf ortamından bağımsız olarak kurs içeriğine ve seçilecek konulara kendi ihtiyaçları doğrultusunda katkıyapabilir.

Fen Mental Aritmetik Sultanbeyli - Fen Mental Aritmetik


Fen Mental Aritmetik Sultanbeyli - Fen Mental Aritmetik